Cięcie betonu, żelbetu, cegły - prace rozbiórkowe

Podczas prac związanych ze zmianami w architekturze budynków, niejednokrotnie potrzebne jest stworzenie nowych otworów okiennych i drzwiowych lub usunięcie i wybudowanie nowych ścian. Aby zadbać o precyzję wykonania, warto zaopatrzyć się w najnowsze technologie, pozwalające wycinać konkretne kształty w betonie i żelbecie. Używany w tym celu sprzęt cechować powinna doskonała wytrzymałość, a obsługujący go pracownicy muszą posiadać jak najwyższe kwalifikacje oraz niezbędne doświadczenie. Kiedy stosować tę technikę? Cięcie żelbetu jest stosowane w przypadku, w którym kucie może osłabić konstrukcję budynku. Nasza firma posiada różne modele pił do betonu zbrojonego, od ręcznych i pierścieniowych, przez łańcuchowe i wózkowe, aż po szynowe i linowe. Zaopatrujemy się u światowych liderów rynku, takich jak HILTI, Tyrolit, Cedima, AGP oraz STIHL, aby zapewnić jak najlepszą jakość powstałych kształtów i ich krawędzi. Zachowanie niemalże idealnych linii, a także szybkość wykonywanej usługi to tylko niektóre z korzyści płynących z wynajmowania naszej firmy.

Nie straszne nam nawet najcięższe prace

Podejmujemy się nawet najtrudniejszych prac związanych z przecinaniem cegły, betonu, żelbetu i innych materiałów budowlanych. Oferujemy nasze usługi nawet w miejscach, w których konkurencja odmawia ze względu na wysoką trudność lub krótki termin wykonania. Tworzyliśmy otwory podczas budowy tunelu pod Martwą Wisłą, tnąc żelbet sprasowany o grubości 60 cm, dodatkowo częściowo zmrożony. Prace tego typu nie są nam straszne ze względu na rozległe doświadczenie, pozwalające odnaleźć się nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji związanej z zawodem.

Wykonane realizacje

W skład naszych realizacji wchodzą między innymi prace na budowie II Terminala Lotniska Gdańsk, FORUM Gdańsk, Centrum Handlowego Klif, a także Nadbrzeża Stoczni Nauta. Dobrze znamy konsekwencje wynikające z nieodpowiedniego cięcia żelbetu, takie jak powstawanie groźnych pęknięć oraz uszkodzeń konstrukcyjnych, powodujących niebezpieczeństwo i przymus zastosowania dodatkowych podpór. Dlatego właśnie uważamy, że jest to praca, którą powinni Państwo oddać w ręce specjalistów takich jak my, zajmujących się tym od wielu lat.

Bezpieczeństwo pracy

Każde zamówienie w branży budowlanej różni się od innych wieloma parametrami, przez co zawsze wymagana jest choćby niewielka zmiana podejścia. Przed podjęciem prac szczegółowo zapoznajemy się z planami konstrukcyjnymi, a także indywidualnymi wymaganiami Klienta, aby dostosować technikę cięcia do konkretnego rodzaju i przeznaczenia otworu. Na podstawie dokumentacji decydujemy o środkach bezpieczeństwa, jakie musimy podjąć, aby z sukcesem i bezpiecznie wykonać nawet najtrudniejsze operacje w żelbecie, betonie i innych materiałach budowlanych.

Otwory w żelbecie

Nasza firma wykonuje otwory w najtrwalszych materiałach budowlanych podczas prac architektonicznych oraz rozbiórkowych. Wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie, co pozwala na profesjonalne i precyzyjne wycinanie potrzebnych kształtów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zatrudnianych przez nas fachowców, jesteśmy w stanie zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Naszą domeną jest szybkość i dokładność wykonania prac.