STRONA GŁÓWNA

Cięcie i wiercenie żelbetu, prace budowlane – Techmax

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju.

Nasza specjalizacja to:

  • Cięcie i wiercenie (do fi 1300mm) żelbetu
  • Kotwienie konstrukcji stalowej
  • Wzmocnienia taśmami węglowymi
  • Naprawy konstrukcji żelbetowych
  • Zabezpieczenia p.poż. przepustów instalacyjnych
  • Wykonywanie kanałów oddymiających (PROMAT, FRAPOL)
  • Malowanie i natrysk p.poż. konstrukcji
  • Zabudowa płytami ogniochronnymi
  • Prace budowlane

Zaufaj doświadczonej ekipie

Decydując się na specjalistyczne prace budowlane, powinieneś wybrać firmę, która dobrze je przeprowadzi od początku do końca. Jako doświadczeni fachowcy z dużą wiedzą o pracach wyburzeniowych, zabezpieczeniach przeciwpożarowych, wierceniu i cięciu żelbetu, kotwieniu konstrukcji stalowych oraz innych tym podobnych działaniach zrealizowaliśmy już wiele zleceń z najwyższą dokładnością. Efekty naszej pracy możesz zaobserwować w wielu miastach, takich jak Gdańsk, Sopot, Malbork czy Kołobrzeg. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami – zachęcamy do zapoznania się z bazą klientów, a przekonasz się, że warto nam zaufać z rozmaitymi specjalistycznymi pracami budowlanymi, a także wyburzeniowymi!

Cięcie i wiercenie żelbetu

Zaawansowane zaplecze techniczne pozwala nam pracować na trudnym w obróbce materiale, jakim jest żelbet. Dzięki solidnym wiertłom i piłom do cięcia wykonujemy pracę starannie i sumiennie, a także w czysty i szybki sposób. Z powodzeniem wykonamy zlecenie na różnych rodzajach konstrukcji, na przykład budynkach lub mostach, niezależnie od ich wielkości. Wiercimy w żelbecie na różnych głębokościach wykonując otwory o różnych średnicach, a cięcia tworzymy o różnych wymiarach – jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom. Działamy również w zakresie wyburzeń.

Kotwienie konstrukcji stalowych

Nasz niezawodny sprzęt pozwala nam również na wykonanie kotwienia konstrukcji stalowych. Doskonale obchodzimy się z betonem i żelbetem, więc w sprawny sposób i z niezwykle trwałym efektem nasz zespół wykona tę specjalistyczną pracę budowlaną. Usługa kotwienia konstrukcji stalowych opiera się na zamocowaniu elementów w betonie poprzez jego nawiercenie i umieszczenie w nim kotwy.

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

W trosce o bezpieczeństwo osób przebywających w budynkach należy pamiętać o instalacji odpowiednich zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nie tylko muszą być skuteczne, ale i spełniać niezbędne normy prawne – to gwarantujemy w naszych usługach. Wykonujemy usługę zabezpieczenia przeciwpożarowego przepustów instalacyjnych, wykonania kanałów oddymiających, zabudowy płytami ognioochronnymi, a także malowanie natryskowe na konstrukcjach stalowych i innych.

Jak widzisz, zostając naszym klientem otwierasz się na możliwość wykonania wielu specjalistycznych prac budowlanych i wyburzeniowych przez jedną, solidną firmę. Znamy się na różnych rzeczach, od cięcia żelbetu, po zabezpieczenia przeciwpożarowe. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia warunków owocnej współpracy!