Wiercenie otworów beton, żelbet, cegła, pustak, kamień

Jesteśmy firmą, która posiada rozbudowaną bazę sprzętu i duże doświadczenie. Korzystamy z wiertnic światowego lidera w tej branży HILTI. Specjalizujemy się w wierceniu dużych średnic otworów, głównie pod instalacje. Wierciliśmy otwory fi 850 w ścianach grubości 60 cm na Rafinerii LOTOS Gdańsk.

Prowadziliśmy prace związane z wierceniem na POLPHARMA S.A. Starogard Gdański, C.H. Klif, C.H. Manhattan, Forum Gdańsk, Urząd Wojewódzki Gdańsk, oraz budynki Telekomunikacji, gdzie trzeba było zachować najwyższe normy czystości ze względu na funkcjonowanie obiektów. Wiercimy również otwory w ławach kamiennych o dużej grubości i średnicach – takie usługi świadczyliśmy na budynku Pałac SOPOT dla firmy DEKPOL S.A., oraz na budynkach Lastadia dla firmy POLAQUA Sp. z o.o.

Kilka tysięcy otworów od fi 16 do fi 500 wykonaliśmy na budowie Tunelu pod Martą Wisłą dla hiszpańskiej firmy OHL. Pracujemy w tej branży dla wszystkich większych firmy głównie z okolic Trójmiasta, ale przy większych ilościach podejmujemy się wierceń w całej Polsce.